Narodila jsem se 6. května 2004 jmenuji se Beauty z Bouřné, jsem Labrador Retriever také Labradorský Retrívr a moji páníci mi říkají Agnes. Podle tvrzení paní chovatelky jsem měla být klidné štěňátko, ale vyrostla jsem do workoholika. Když vidím nějaký aportek tak se pro něj říťím. V rychlosti a nadšení k práci nemám konkurenci. O tom jak jsem šikovná na zkouškách a výstavách se dozvíte na dalších stránkách.
Zpět

10.10. 2008 - Mezinárodní soutěž retrieverů Hrotovice 04.-05.10.

O víkendu jsme byli s Agnes v Hrotovicích, kde probíhal druhý ročník MSR tentokrát pod záštitou Retriever Klubu (střídá se s KCHLS). Do Bačic jsme dorazili s dvouhodinovým zpožděním, díky zapomenutém průkazu původu a dvacetikilometrové koloně na D1. Vylosoval jsem pro nás startovací číslo 11 a hned jsem se jeli přesunout do ubytovny vzdálené cca 15 kilometrů, kde začla příprava na sobotní večer.

V sobotu proběhlo zahájení na zámku v Hrotovicích odkud se přesunala naše skupinka do lesa, kde jsme začínali barvami. Zde jsme se moc nepředvedli barva i následování za 3. Odpoledne nás čekala vlečka v lese, na které bohužel jeden pejsek neuspěl a pak jsme šli na obávanou disciplínu Dohledávka dvou kusů srstnaté, kde před námi ten den spadlo do třetí ceny šest psů, šli jsme jako poslední ten den a jako první Agnes dohledala oba dva kusy, sice se nevešla do limitu pěti minut, ale nespadli jsem do nižší ceny. Byl jsem na Agnes hrdý a pěkně jsem se nafouk což se mi vymstilo při odložení, kdy Agnes poodešla z místa kde měla zůstat.

Další den nás čekali disciplíny na vodě a na poli, které jsme prošli v samých čtyřkách a opět jsme, jako minulý rok v Třebíči, získali ocenění nejlepší pole.

Celkově jsme se umístili na šestém místě s počtem bodů 345.

 

Soudcovská tabulka

 MSR 2008 - soudcovská tabulka

 

Diplom

 MSR 2008 - diplom

 

Pár fotografií ze stránek Retriever Klubu

Agnes nese dohledaný kus pernaté na poli 

Agnes nese dohledaný kus pernaté na poli

 

 Debata s rozhodčím p. Kovářem

Debata s rozhodčím p. Kovářem

 

Vyhlášení výsledků po disciplíně

Vyhlášení výsledků po disciplíně

 

Agnes odpočívá po náročných zkouškách

Agnes odpočívá po náročných zkouškách

 

Poháry

Poháry

 

 
 

KONTAKT

Aurora Polaris
Chovatelská stanice labradorský retriever
Jan Jelínek
Brigádnická 1633
289 22 Lysá nad Labem CZECH REPUBLIC
telefon: 608 313 618
email: info@stenatko.cz

 
by Sprava siti