Narodila jsem se 6. května 2004 jmenuji se Beauty z Bouřné, jsem Labrador Retriever také Labradorský Retrívr a moji páníci mi říkají Agnes. Podle tvrzení paní chovatelky jsem měla být klidné štěňátko, ale vyrostla jsem do workoholika. Když vidím nějaký aportek tak se pro něj říťím. V rychlosti a nadšení k práci nemám konkurenci. O tom jak jsem šikovná na zkouškách a výstavách se dozvíte na dalších stránkách.
Zpět

13.10. 2007 - Všestranné zkoušky - Retriever Klub - Třebíč

Po týdnu jsme se opět vydali na zkoušky, již poslední v tomto roce, do Třebíče. Zkoušky opět pořádal Retriever Klub. Tentokrát jsem nepodcenil cestu a vydali jsme se již v pátek. Po příjezdu do hotelu jsem byl nemile překvapen, že o mě nic nevědí a musel jsem se vydat do jiného městečka kde jsme přespali. Naštěstí nebyl v hotelu problém se psem, jak se občas stává. První den zkoušek začal Chováním na stanovišti a to byla naše první a naštěstí poslední trojka. Zbytek dne proběhl ve velké nervozitě ale bez ztráty další kytičky. Druhý den nás čekaly práce na poli a ve vodě. Ač jsme nedosáhli na nejlepší umístění, získali jsme Res CACT a Nejlepší pole. Dokonce rozhodčí pan Bohumil Kovář o nás napsal do zpravodaje Retriever Klubu. Cituji:

Jak vypadá současný stav ? Máme spoustu šampionů práce a desítky čekatelů, máme špičkové barváře, oznamovače a dokonce i hlasiče, ale dosud máme pouze jednoho jediného vůdce, který na loveckých zkouškách předvedl se svým psem skutečně zvládnutý základní handling. Už navždy tedy těmi úplně prvními u nás zůstanou :

Jan Jelínek a fenka LR Beauty z Bouřné

 

Soudcovská tabulka

Soudcovská tabulka VZ - Třebíč 13.10.07

Diplom

Diplom VZ - Třebíč 13.10.07

Res CACT

Res. CACT VZ - Třebíč 13.10.07

Foto - uvodní losování

foto začátek VZ - Třebíč 13.10.07

Vyhlášení - Nejlepší pole

foto Nejlepší pole VZ - Třebíč 13.10.07

 

 
 

KONTAKT

Aurora Polaris
Chovatelská stanice labradorský retriever
Jan Jelínek
Brigádnická 1633
289 22 Lysá nad Labem CZECH REPUBLIC
telefon: 608 313 618
email: info@stenatko.cz

 
by Sprava siti