stene labradora

Sem pište co se nikam nehodí.

stene labradora

Příspěvekod pevias » 07 bře 2009 19:43

dobry den muzete mi prosim napsat kolik by mel vazit 3mesicni labrador fenka a kolikrat denne krmit dekuji za odpved
pevias
 

Re: stene labradora

Příspěvekod jelen » 09 bře 2009 22:22

Váha je individuální, když přebíráte štěně od chovatele mělo by mít okolo pěti až osmi kilogramů. Dále pak přibírá přibližně jeden kilogram týdně.
Frekvence krmení :
8-16 týdnů – 4x denně
12 týdnů až 8 měsíců - 3x denně
8měsíců a více – 2x denně
jelen
Site Admin
 
Příspěvky: 120
Registrován: 04 lis 2008 23:58

Re: stene labradora

Příspěvekod františek » 16 led 2013 12:05

Na každé web stránce věnující se labradorům, březím fenkám a štěňatům se člověk dozví, že v případě většího vrhu je nutné přikrmovat.......ale čím to už se nikde nepíše. Informace rozmočeným mlékem značky Royal Canin je strohá. Pokud člověk koukne do kynologické diskuse, tak tam se to mele mezi sebou a nedozví se absolutně nic!!!!
Já osobně chovám výstavní andulky a na svém webu mám všechno precizně, jasně a zřetelně rozepsané.
Nyní absolutně netuším zda štěňata mohou dostávat tvaroh, sýry, acidofilní mléko apod. Jeden to doporučuje, druhý zase varuje před usazováním vápníku. Ještě jsem nenarazil na web, kde by bylo napsáno:,, štěňatům od dvou týdnů v případě vrhu 10 - 13 stěňát se přidává od dvou týdnu, respektive od osmnáctého dne tohle, tohle a tohle".
Děkuji za případnou informaci.
františek
 


Zpět na Ostatní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron