Zakousnuté kotě

Sem pište co se nikam nehodí.

Zakousnuté kotě

Příspěvekod Kača » 12 lis 2009 20:53

Dobrý den,
máme doma čtyř měsíční štěně labradora- psa, doma jsme měli i dvě starší kotata, náše štěně si snimi napřed hrávalo, teď jsme ale obě našli mrtvé. Chtěla jsem se zeptat, nebude z něj agresivní pes? Máme totiž malého syna.
Děkuji moc
Kača
 

Re: Zakousnuté kotě

Příspěvekod jelen » 19 lis 2009 22:29

Nemyslím si, že by z něj vyrostl agresivní jedinec, protože zakousl koťata, je to jen o Vaší výchově. Prostě se v něm probudil lovecký pud. Pokud se pes s kočkou dostatečně nezžije tak hrozí to, že to kočka nepřežije, nebo si pes odnese ošklivé škrábance.
Určitě nenechávejte psa a dítě pohromadě samotné, labrador by neměl na člověka zaútočit, jsou tak šlechtěni, ale může se ohnat a malého človíčka shodit. Děti neznají míru a štěňata také ne. Musíte oba malé členy smečky vychovat jak se k sobě mají chovat.
jelen
Site Admin
 
Příspěvky: 120
Registrován: 04 lis 2008 23:58

Re: Zakousnuté kotě

Příspěvekod ascape » 06 led 2010 19:18

my máme stejně staré štěně a doma dvě kočky, je pravda že je prohání po zahradě i doma ale nikdy se o víc neodvážil.... :roll: :roll:
ascape
 
Příspěvky: 2
Registrován: 06 led 2010 17:41

Re: Zakousnuté kotě

Příspěvekod janica » 07 čer 2010 12:35

No u nás je to s kocourkem stejné... Kocourek má něco přes rok a pejsek 10 týdnů, zatím se nic nestalo. Já si taky myslela, že všechny šarvátky vyprovokuje pes, ale je to přesně naopak jak malý usne tak hned po něm kocour začne skákat dokud se nevzbudí a nezačne ho nahánět po celém bytě (:
No jsem zvědavá jak dlouho je to ještě bude bavit
janica
 


Zpět na Ostatní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron