počurávání 3 leté fenky

Odeslat odpověď

Smajlíci
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: počurávání 3 leté fenky

Re: počurávání 3 leté fenky

Příspěvek od jelen » 09 bře 2009 22:13

Pes z Vás nesmí mít vítr, někde jste něco přehnali, nebo přeháníte. Vaše fena může být submisivnější (má měkkou povahu) a kdykoli ji pokáráte tak se sesype. Pracoval bych na tom abych získal co největší důvěru, žádné fyzické tresty, vyvarovat se konfliktním situacím.
A to, že labrador neaportuje je nezvyklé, asi jste nerozvinuli respektive jste potlačili vlohu k aportování.

Re: počurávání 3 leté fenky

Příspěvek od HedvikaP » 05 bře 2009 14:03

Díky za odpoveď, ale bohužel tím to nebude. Labradorce se věnujeme až dost. Schovávám ji po bytě piškoty a ona je musí hledat-což jí fakt moc baví, přítel s ní 1krát za týden chodí běhat.Co se týče aportování,uzel mě donese tak 5krát a potom jí to nebaví,přítelovi ho nedonese skoro vůbec.O víkendu s ní jezdíváme na výlety...Chtěla jsem se ještě zeptat,zda může být naše fenka až moc citlivá,nebo jestli si z nás utahuje a pokouší co jí dovolíme.Nemůžeme na ní ani trošku zvýšit hlas,hned se začne třepat,plazit se a taky učurávat.Takže když něco vyvede,tak nemůžem skoro nic aby nebyla vystresována.Děláme dobře nebo máme být pořád tvrdí?Při tom si nejsme vědomi,že by jsme na ni byli od malička přísní,právě naopak.Budu ráda za odpověď, díky Hedvika

Re: počurávání 3 leté fenky

Příspěvek od jelen » 03 bře 2009 13:25

Problém s čistotností to asi nebude, zkusil bych ji víc unavit. Teď nemyslím dlouhými procházkami, ale hrou. Labradoři jsou náruživý aportéři a pokud musí použít hlavu tak se unaví více než sebedelší procházkou. Možná to pomůže, ale slíbit Vám to nemůžu.

počurávání 3 leté fenky

Příspěvek od HedvikaP » 01 bře 2009 14:32

Dobrý den.Mám potíže s 3 letou fenkou labradorského retrívra,která se počurává.Je ráno okolo 7hod vyvenčena a když příjdeme okolo 14hod z práce počurá se.Stane se to tak 2krát do týdne.Především to dělá přítelovi,zkoušeli jsme ji pěkně přivítat, nemluvit na ni, nevšímat si jí a pohladit jí až venku, potrestat jí za počurání a nic nepomáhá. Veterinář říkal,že je to z radosti.Opravdu se s tím nedá nic dělat? Předem díky za odpoveď. Hedvika

Nahoru