Štěně venku

Sem pište co se nikam nehodí.

Štěně venku

Příspěvekod jelen » 19 lis 2008 00:02

Dotaz z emailu:

Prosím Vás, je možné chovat Labradora venku,v zateplené boudě,ve voliéře.Od stáří 2 měsíců.Děkuji.
jelen
Site Admin
 
Příspěvky: 120
Registrován: 04 lis 2008 23:58

Re: Štěně venku

Příspěvekod jelen » 19 lis 2008 00:26

Zdravím,

určitě je možné mít psa venku, labrador je odolné plemeno, které nemá problém spát v boudě celeročně. Já osobně, ale nejsem zastáncem voliér. Labradoři jsou velmi pracovití a chtějí se zavděčit svému pánovi, proto pokud jej chcete zavřít do voliéry musíte mu dopřát dostatek pohybu a možností se vyřádit. Známý má stěňata do osmi měsíců v domě pak jdou teprve do boudy.
jelen
Site Admin
 
Příspěvky: 120
Registrován: 04 lis 2008 23:58

Re: Štěně venku

Příspěvekod piko » 02 črc 2009 13:19

Na toto téma bych chtěl jen podotknout,že svého pejska jsem před nedávnem taky umístil venku do boudy.Pejsek má dostatečný výběh a chodíme s ním na procházky,ale i přesto se nudí a občas se nestačím divit jak velkou jámu dokáže vyhrabat.Prostě je pracovitý.Takže si dávejte na to pozor ať vam ten váš třeba nevyhrabe na zahradce nějakou tu tetu. :lol: Jinak je velice spokojen a domu se dostane velice zřidka.Musíte mu dát jasně najevo kde má místo,ale nesmí do kotce chodit za trest.To je moje rada.A taky se nesmí zapomínat na pitný režim a dostatečné soukromí a pokuk okolí domu.Prostě aby se cítil spokojeně.Páček PIKO. :P
piko
 
Příspěvky: 2
Registrován: 28 kvě 2009 18:21


Zpět na Ostatní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron