Jak rozeznat nemoci?

Sem pište co se nikam nehodí.

Jak rozeznat nemoci?

Příspěvekod Santos » 24 led 2010 00:01

Dobry den

Chtel podekovat za tady tohle vyborne forum venovane pejskum...
Mam fenku labradora kteremu budou 4 mesice vzal jsem si ho od kolegy z prace ktery ho nezvladal...mam jeste fenku cau cau kteremu uz je 13 let a jeste se ma k svetu coz jsem velice rad zvykli si na sebe a v tomhle problem neni...uz ji mam skoro mesic a hned co jsem ji prinesl domu se mi zdalo ze kdyz usina jako by chvilinku nedychala...po par sekundach se prudce nadechne a vydechne...a zrychlene dycha...a neklidne spi...porad se budi a prevaluje...tak jsem sni zasel na veterinu tam si ji poslechli rekli ze srdicko ma v poradku akorat na produskach to trosku chrci dostala injekce a antibiotika...ktere po 6 dnech dobrala...a porad se mi zda ze je takova nervozni to trhani pri spanku sem definoval na to ze se ji asi neco zda...nekdy sedi a zacne dychat tak ze ma jazyk venku a nejak se mi to nezda...i kdyz je zima topi se i na topeni jsem ubral...vody ma dostatek...chtel jsem se zeptat jestli to je normalni?ted lezi vedle mne a spi a tak divne funi pres nos jako by mela rymu...jsem na baraku takze sni jdu na par minutek ven at se vycura vykadi a domu zadne litani...nevim...jsem z toho nervozni a mam strach...poradi mi nekdo???dekuji velice...
Santos
 
Příspěvky: 1
Registrován: 23 led 2010 23:43

Zpět na Ostatní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron