Problém s ježky.

Sem pište co se nikam nehodí.

Problém s ježky.

Příspěvekod jirkaodry@seznam.cz » 01 lis 2009 22:15

Dobrý den.
Mám několik dotazů.
Pořídil jsem si fenku labradora. Je jí 7 měsíců a je trvale venku.Odpoledne chodíme na procházky a je pořád v okruhu lidí.V noci máme problém s ježky. Chodí po zahradě a naše Agáta se může zbláznit. Hrozně štěká a vyvádí a sousedé si stěžují.Jak ji naučit ignorovat je?Spím už oblečený a vybíhám každou noc.
Jak na to ?
Má zateplenou boudu a nevím jestli ji nevadí zima.Nevypadá sice na to , ale nevím do kolika stuňů může být venku. Odpoledne ji bereme i do domu, ale navečer jde poslušně ven a je tak navyklá.Doma ani dlouho nevydrží.
Nyní čekáme kdy se začne hárat. Nechceme ji nikde zavírat ani kastrovat , ale máme obavy ať se k ní nedostane nějaky pes. Je vhodná nějaká antikoncepce?
Jinak je to zlatý pejsek .
Předem děkuji za odpověď. Jirka
jirkaodry@seznam.cz
 
Příspěvky: 2
Registrován: 01 lis 2009 21:59

Re: Problém s ježky.

Příspěvekod jelen » 04 lis 2009 22:09

Nevím jak vypadá vaše zahrada a oplocení. Co ucpat díry? Pokud bude fenka sama na zahradě tak se to sama neodnaučí. Chtělo by to být u fenky, když se potká s ježkem a vysvětlit jí, že není důvod štěkat a že ježek není na hraní. Fenku asi vytáčí, že se ježek stočí do klubíčka a píchá. Ježci za chvíli zalezou, budou chrupat celou zimu a bude klid. Co nějakou ohradu, kde bude v noci? Fenka je ještě štěně a chce si se vším hrát. Ještě doporučuji nějaké antiparazitikum, ježci bývají plní blech.
Labradoři vydrží v boudě na zahradě celoročně.
O antikoncepci pro psy jsem nikdy neslyšel což neznamená že neexistuje. Zeptejte se na veterině. Já bych to řešil pobytem v domě. Tři týdny to vydrží, fenky jsou v tomto období přítulnější a mazlivější.
jelen
Site Admin
 
Příspěvky: 120
Registrován: 04 lis 2008 23:58

Re: Problém s ježky.

Příspěvekod jirkaodry@seznam.cz » 07 lis 2009 09:33

Dobrý den. Moc děkuji za odpověď.
Snad to s těmi ježky přestane až dospěje. Několikrát jsem se snažil ji vysvětlit , že je má nechat. Máme doma i zakrslého králíka. S tím to pochopila, ale s ježky máme kříž.
Ještě jednou díky. Jirka
jirkaodry@seznam.cz
 
Příspěvky: 2
Registrován: 01 lis 2009 21:59


Zpět na Ostatní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků

cron