Stránka 1 z 1

Pomocte mi

PříspěvekNapsal: 13 kvě 2009 10:09
od kakeka19
Dobrý den,jeden nejmenovaný člověk mi daroval štěnátko labradora ale ošklivým spůsobem.Radši jsem si ho vzala než aby se mu něco stalo.Říkal že mu jsou tři týdny.Já si myslím že ho vzali matce moc brzy ale já o něj už nechci přijít a tak vás prosím porat te mi jak ho správně vychovat.
potřebovala bych vědět:
co mu mam davat jíst a kolikrát deně v tom to věku
v jakém věku s nim mám jít k veterinářovi
kdy ho mám začít učit čůrat venku
kdy ho můžu poprvé vykoupat
co mu dat aby nechytl klíště atd.

Já jsem koupila k jídlu zatim konzervu pro juniory a take granule a kupuju mu bobika.Zeleninu a ovoce mu začnu dávat ,to jsem se dočetla u vás.
ven s ním chodim každy 2 hod. ale v noci mi to moc nevychází :D venku ho chválím za vykonanou potřebu a doma jsem mu začala říkat fuj ale on mě
pak začne kousat do prstu a chce si hrát ale to beru v tom to věku :) Taky strašně v noci knučí když ho nedám ke mě do postele ale nechci aby mi to tam počůral tak se snažím ho učit do jeho pelíšku ale moc to nejde.Další problém je a toho se bojím nejvíc,mé šichty mám dva dni ranní a dva dny volna a pak dva dny noční a dva dny volna a takle do kola.Nevím jak ho zajistit přes noc aby tu moc nebrečel a přes den mi ho bude venčit rodina jak bude moct.Mockrát děkuji za vaši odpověd.

Re: Pomocte mi

PříspěvekNapsal: 16 kvě 2009 22:42
od jelen
Nevím zda je to překlep, ale štěně ve třech týdnech má být ještě u mámy a sát mateřské mléko. Nechtěla jste napsat tři měsíce? Třítýdenní štěně máte šanci vypiplat. Doporučuji krmit nějakým mlékem pro štěňata například od HappyDog hlavně nedávejte štěňátku kravské mléko. Postupně můžete přidávat namočené granule. Já mám v oblibě ProPlan. Krmit byste měla každé dvě hodiny. Každých čtrnáct dní se odčervuje a v šestém týdnu je první očkování.
U tak malého štěněte bych se bál použít přípravky proti klíšťatům a blechám, doporučuji se poradit s veterinářem. Štěňátko nemusíte koupat, je to pes, ne malé miminko.
Jak vychovávat pejska jsem popsal zde.
Jak odnaučit pejska kousat do rukou zde.
Jak zvykat pejska na samotu zde

Re: Pomocte mi

PříspěvekNapsal: 30 lis 2009 20:58
od Návštěvník
:| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :|
jelen píše:Nevím zda je to překlep, ale štěně ve třech týdnech má být ještě u mámy a sát mateřské mléko. Nechtěla jste napsat tři měsíce? Třítýdenní štěně máte šanci vypiplat. Doporučuji krmit nějakým mlékem pro štěňata například od HappyDog hlavně nedávejte štěňátku kravské mléko. Postupně můžete přidávat namočené granule. Já mám v oblibě ProPlan. Krmit byste měla každé dvě hodiny. Každých čtrnáct dní se odčervuje a v šestém týdnu je první očkování.
U tak malého štěněte bych se bál použít přípravky proti klíšťatům a blechám, doporučuji se poradit s veterinářem. Štěňátko nemusíte koupat, je to pes, ne malé miminko.
Jak vychovávat pejska jsem popsal zde.
Jak odnaučit pejska kousat do rukou zde.
Jak zvykat pejska na samotu zde

Re: Pomocte mi

PříspěvekNapsal: 30 lis 2009 21:00
od Šárka 18
Dobrý den chcí se zeptat jestli muze labrador-retrivr pit mleko?majitel nam rekl ze ne ale nam se to nezda.dekuju za odpoved.Odpovezte mi dyžtak na muj e-mail Saarryy@seznam.cz ;)

Re: Pomocte mi

PříspěvekNapsal: 01 pro 2009 10:37
od jelen
Zda psi mohou mléko jsem odpovídal zde