Fenku nebo pejska

Odeslat odpověď

Smajlíci
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Fenku nebo pejska

Re: Fenku nebo pejska

Příspěvek od jelen » 05 čer 2009 12:11

Pes a zahrada je vždy problém. Pejsek očůráva, fenka si zase přičapne na vašem šlechtěném trávníku a svojí močí v něm vypálí kolo. Psí moč je agresivnější než lidská. Pokud máte možnost přehradit zahradu, aby Vám ji pejsek neobčůral celou tak psa, pokud ne a nezáleží Vám až tolik na kvalitě trávníku tak fenku.
Pak jsou další kritéria pro výběr:
- fena dvakrát ročně hára, toto období trvá tři týdny
- fena je ovladatelnější než pes, pes má zase vyrovnanější povahu, není tolik ovlivněn hormonálními změnami v průběhu hárání
- pes je dominantnější než fena, je o něco náročnější na výchovu a rád chodí oňuchávat hárající feny, občas to vezme přes plot
Sám nevím pro co bych se teď rozhodl, když bych měl znovu volit.

Fenku nebo pejska

Příspěvek od Tinka » 03 čer 2009 14:40

Dobrý den, měla bych menší ale pro mě dost důležitý dotaz,ten se týká toho zda je vhodnější pes nebo fenka.Chtěli bychom na menší baráček ,ale do domu ,máme dvě děti .Problém je v tom že se mi líbí postavou více psi ,ale slyšela jsem i názor, že vše očuravají(značkují) a že jejich moč co se týče rostlin atd.je na zahradě agresivní...Proto bych chtěla vědět váš názor jak a podle čeho vybírat ...Děkuji T.

Nahoru

cron