Bouda pro dva psy

Odeslat odpověď

Smajlíci
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Bouda pro dva psy

Re: Bouda pro dva psy

Příspěvek od Pavel10 » 11 lis 2011 22:05

Druhému pejsku můžete koupit druhou boudu pro psy. Při spánku budou chtít mít také svoje soukromí. Psi si většinou brání své teritorium (zvlášť když je fenka stále naučená jen na svou budou), i když ne vždy to je pravidlem. Čili kupte druhou boudu a bude vše vyřešeno.

Bouda pro dva psy

Příspěvek od jardak » 06 črc 2010 16:41

Dobrý den. Potřeboval bych radu s psí boudou. Již deset let máme fenku labradora a k ní boudu. Letos v květnu onemocněla a byla na operaci se zánětem dělohy. Celá rodina z toho byla špatná že mohla umřít, proto jsme si pořídili štěně. Chovají se k sobě velice dobře, hrají si spolu, spolu i spí v jedné boudě. Jako matka s dcerou. Teď ale řeším, zda pořídit druhou boudu nebo jednu větší pro dva psy. Mám totiž obavy z toho, že když teď spí spolu a pořídím druhou boudu, že do ní ani jedna nepůjde. V té stávající nemohou být dva dospělí psi. Štěně má osm týdnů takže mám ještě čas, ale chce to vyřešit. Děkuji za radu.

Nahoru