máme fenku labradora

Odeslat odpověď

Smajlíci
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: máme fenku labradora

Re: máme fenku labradora

Příspěvek od Návštěvník » 29 kvě 2009 11:36

moc děkuji za vaše rady,granule určitě obstarám,co se týká výcviku tak znalosti mám ,chovali jme dřív vlčáky.Naše Boný je velmi učenlivá a z disciplínou si myslím nebudou problémy pokud se jí budeme pravidelně věnovat. Ale co se týká dcery,tak tam chci pejska naučit aby se bud automaticky vydal za dcerou když se bude vzdalovat od domu nebo aby nás třeba upozornila,ona dcera ani tak nebere roha ale prostě se třeba rozběhne za motýlem a pak hned její pozornost upoutá něco jiného a jeto prostě se za tím vydá,dělala sem jako dítě to samé,ale měli se vlčáka který mně na povel kdekoli našel,nebo dostal příkaz aby mne hlídal.Plnil příkaz svědomitě, bud začal štěkat pokud mne uviděl za bránou a nebo se vydal se mnou a dohlížel,no prostě príma chůva.Ještě jednou děkuji za rady a sem ráda že tato stránka existuje :)

Re: máme fenku labradora

Příspěvek od jelen » 28 kvě 2009 19:04

Zdravím,

pejsek by neměl jít do vody dokud není očkován proti leptospiróze, dále dávejte pozor aby neprochladl, ale to v začínajícím létu snad nehrozí. Labrador je vodní psisko, určitě bude mít tendence navštívit každou louži.
Ke krmení: rozhodně fenku netrapte hlady, to ji naopak kosti může poškodit. Píšete že krmíte těstovinami. Já bych vám toto nedoporučoval. Nedokážete fence dát kompletní stravu. Krmte jej jenom kvalitními granulemi (Purina ProPlan, Royal Canin, atd.) to vám dá jistotu, že pejsek dostává vše co k zdravému růstu potřebuje. Nemusíte se bát dát ji občas nějakou ňamku, vejce, ovoce, zeleninu a případně i ty těstoviny. O výživě jsem psal tady.
U labradorů a dalších velkých plemen je problém s dědičnou náchylností k DKK.
S výcvikem se začíná od tří měsíců. Já mám zkušenosti s výcvikem retrieverů k lovecké upotřebitelnosti, jak naučit fenku, aby zabránil Vaši dcerce před vzetím roha Vám neporadím. Asi bych se spíž snažil vyřešit problém s dcerou než učit psa ... vlastně ani nevím co. Co si představujete pod hlídáním dcerky? Pokud nemáte žádné zkušenosti s výcvikem doporučuji cvičák.

máme fenku labradora

Příspěvek od sasa.154 » 27 kvě 2009 13:52

Moje šestiletá dcera dostala k narozeninám čtyřmněsíční fenku labradora,chtěla bych vědět od kdy se smí koupat protože v naší blýskosti je nádrž a pejsek očividně vodu miluje,taky nevíme kolik jídla máme denně dávat,prý nesmí rychle vyrůst kvůli kostem .Zatím dáváme třikrát denně misku těstovin z masem a také má misku z granulema u pelíšku.Jelikož je dcera hiperaktivní a věčně nám někam odchází chtěli bychom pejska vycvičit k hlídání dcerka,ale nevíme kdy začít ze základním výcvikem,za rady předem děkuji,Saša :?: :)

Nahoru

cron