Pomoc

Odeslat odpověď

Smajlíci
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Pomoc

Re: Pomoc

Příspěvek od labík » 15 dub 2012 17:42

Labrador není pes vhodný na zahradu. Tohle plemeno je velice společenské a samotou velmi trpí. Potřebuje být ve společnosti svých lidí.
A to krmivo doporučuju změnit za lepší... Brit Care ani Purina není žádná výhra. Za sebe doporučuju Barking Heads, Artemis, Canine Caviar, FirstMate, nebo levnější Belcando.

Pomoc

Příspěvek od Alice » 29 led 2012 12:55

Dobrý den, máme 5 měs. labradora. Pořídili jsme si jej v listopadu jako 8 měs. štěně, což byla asi chyba, poněvadž jsme nechtěli jej na zimu dávat ven na zahradu do vyteplené boudy, ale nechali jsme si ho doma.Spí na chodbě v pelíšku. Denně s ním chodíme na hodinovou procházku, kdy je volně puštěný a docela řádí, běhá, aportuje. Přes den je s námi doma (podnikáme ve vlastním domě). Čurá a kadí na zahradě, kdy ho asi po 2 hod. vypouštím. Ale v noci! Kadí 3 x za noc (během dne ještě 2 x) , čurá 3 x za noc. Nevím, jak ho to odnaučit, fuj a nesmíš nepomáhá. Nevím, zda je to i krmením, dostává granule Brit care pro štěňata, ale chci přejít na Purinu. Další problém je v tom, že jej chci naučit, aby byl přes den a noc venku na zahradě (kde vlastně na jaře a v létě trávíme nejvíce času). Proto ho učíme přes den, aby byl chvíli venku sám, hraje se tam i s naší kočkou, sice rozhrabe kus zahrady, ale to toleruji. Vydrží tam být asi 20 minut a pak štěká a škrábe na dveře. Chce jít domů. Nevím, zda ho mám nechat a vydržet s nervy a třeba si zvykne. Jinak je to velice hodný a poslušný pejsek a velice oddaný. Nejsme na to zvyklí, vždy jsme měli doma střední knírače, kteří žili na zahradě bez problémů. Je to holt jiná povaha.
Jestli mně aspoň trochu poradíte, budu ráda. Děkuji.

Nahoru

cron